Casa / Tantalum Capacitors / 199D336X9010D6B1E3
minImg
199D336X9010D6B1E3
Vishay Sprague
Prodotto No:
199D336X9010D6B1E3
Descrizione:
CAP TANT 33UF 10% 10V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.498" (12.66mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF