19C100PA4K
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Prodotto No:
19C100PA4K
Descrizione:
SENSOR 100PSIA 1/8"NPT 0.1V
In magazzino : 117
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Board Mount
Termination Style Flex Cable
Output Type Analog Voltage
Port Size Male - 1/8" (3.18mm) NPT
Port Style Threaded
Product Status Active
Pressure Type Absolute
Supplier Device Package -
Series 19 mm
Accuracy ±0.25%
Package / Case Cylinder, Threaded
Voltage - Supply 15V
Output 0 mV ~ 100 mV (10V)