1N5929BP-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
1N5929BP-TP
Pacchetto:
DO-41
Descrizione:
DIODE ZENER 15V 1.5W DO41
In magazzino : 3996
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package DO-41
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 11.4 V
Series -
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Power - Max 1.5 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 9 Ohms