2-5000-P10-H-8A
E-T-A
Prodotto No:
2-5000-P10-H-8A
Produttore:
E-T-A
Descrizione:
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 8A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 2-5000
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V