TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2007820-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
IMP100S,H,V4P10C,UG,OEW39,4.9
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.352
$15.352
10
$15.0347
$150.347
25
$14.63456
$365.864
50
$13.91484
$695.742
100
$12.555295
$1255.5295
250
$12.475324
$3118.831
500
$10.875942
$5437.971
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 12 |
| Number of Positions | 120 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 0.75A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Impact |
| Number of Columns | 10 |
| Connector Style | Impact |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.075" (1.91mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Layout, Typical | 80 Signal, 40 Ground |
| Base Product Number | 2007820 |