200E3C15.5S
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
200E3C15.5S
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 200A 15.5KVAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications Hazardous Locations
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 200A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 18.875" L x 3.000" W x 9.750" H (479.43mm x 76.20mm x 247.65mm)