Heyco Products Corporation
Prodotto No:
2020
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SB 375-3 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.1045
$0.1045
10
$0.08075
$0.8075
25
$0.06688
$1.672
50
$0.06194
$3.097
100
$0.05985
$5.985
250
$0.051566
$12.8915
500
$0.049514
$24.757
1000
$0.04332
$43.32
2500
$0.039197
$97.9925
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Diameter - Inside | 0.190" (4.83mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.375" (9.53mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |