20KPA280A-B
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
20KPA280A-B
Descrizione:
TVS DIODE 280VWM 451VC P600
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 44.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 312.8V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 20000W (20kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 451V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 280V