20UL1015STRGRE
Remington Industries
Prodotto No:
20UL1015STRGRE
Descrizione:
HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 100'
In magazzino : 40
Guida per l'utente
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Jacket Color Green
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.100" (2.54mm)