2164-64-01-P2
NorComp Inc.
Prodotto No:
2164-64-01-P2
Descrizione:
CONN HEADER VERT 64POS 2MM
Guida per l'utente
Insulation Height 0.059" (1.50mm)
Features -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Contact Length - Mating 0.152" (3.86mm)
Applications -
Number of Positions 64
Series 2164
Row Spacing - Mating 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Post Tin-Lead
Insulation Color Black
Contact Length - Post 0.118" (3.00mm)
Package Bulk
Overall Contact Length 0.329" (8.36mm)