2215/22VI100
Daburn Electronics
Prodotto No:
2215/22VI100
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 100'
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 1000V
Mfr Daburn Electronics
Conductor Strand 7/30
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)