2225J5000333MDR
Knowles Syfer
Prodotto No:
2225J5000333MDR
Produttore:
Knowles Syfer
Descrizione:
CAP CER 0.033UF 500V X7R 2225
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.033 µF