2256R-471J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
2256R-471J
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 470 nH