225WF150
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
225WF150
Descrizione:
RES CHAS MNT 500 OHM 5% 225W
In magazzino : 16
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.130" Dia x 10.500" L (28.70mm x 267.00mm)
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 500 Ohms
Series -
Power (Watts) 225W