Essentra Components
Prodotto No:
22HDCC4220
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL HD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.48735
$4.8735
25
$0.44574
$11.1435
50
$0.41952
$20.976
100
$0.402135
$40.2135
250
$0.367156
$91.789
500
$0.349676
$174.838
1000
$0.288486
$288.486
2500
$0.262257
$655.6425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | MicroPlastics |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.460" (11.68mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.980" (24.89mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.422" (10.72mm) |
| Base Product Number | 22HD |