22N28-210E.286
Portescap
Prodotto No:
22N28-210E.286
Produttore:
Portescap
Descrizione:
STANDARD MOTOR 10000 RPM 12V
In magazzino : 74
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Torque - Rated (oz-in / mNm) 1.033 / 7.3
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Diameter - Shaft 0.059" (1.50mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Round - 0.866" Dia (22.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 0.472" (12.00mm)
Weight 0.117 lb (53.07 g)
Length - Shaft and Bearing 0.295" (7.50mm)
RPM 10000 RPM
Function Standard
Series 22N28
Type DC Motor
Power - Rated 3.8W