22UL1007STRWHI25
Remington Industries
Prodotto No:
22UL1007STRWHI25
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
In magazzino : 100
Guida per l'utente
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 300V
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)