22UL1015STRORG25
Remington Industries
Prodotto No:
22UL1015STRORG25
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 25'
In magazzino : 40
Guida per l'utente
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 600V
Jacket Color Orange
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.095" (2.41mm)