22UL1015TPCVIO100
Remington Industries
Prodotto No:
22UL1015TPCVIO100
Descrizione:
#22 UL1015 600V TOPCOAT VIO 100'
In magazzino : 50
Guida per l'utente
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Jacket Color Violet
Package Bag
Jacket (Insulation) Diameter 0.094" (2.38mm)