22UL1061STRBLU500
Remington Industries
Prodotto No:
22UL1061STRBLU500
Descrizione:
#22 UL1061 300V WIRE BLU 500'
In magazzino : 50
Guida per l'utente
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1061
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 300V
Jacket Color Blue
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.051" (1.30mm)