22UL1429STRGRA500
Remington Industries
Prodotto No:
22UL1429STRGRA500
Descrizione:
#22 UL1429 150V WIRE GRA 500'
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 150V
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.050" (1.27mm)