230-40-LPI
Signal Transformer
Prodotto No:
230-40-LPI
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
PWR XFMR SEMI-TORO 9VA TH
In magazzino : 49
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 27.40mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 60.20mm L x 42.10mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 80mA, Series 40mA
Weight 0.51 lb (231.33 g)
Primary Winding(s) Dual
Series LPI
Type Semi-Toroidal
Power - Max 9VA
Mfr Signal Transformer
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 115V, Series 230V