Microchip Technology
Prodotto No:
23K256-E/SN
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Descrizione:
IC SRAM 256KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3015
$1.3015
25
$1.3015
$32.5375
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 256Kbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | SRAM |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tube |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | 23K256 |