Casa / Memory / 23K640-I/ST
minImg
23K640-I/ST
Microchip Technology
Prodotto No:
23K640-I/ST
Pacchetto:
8-TSSOP
Descrizione:
IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP
In magazzino : 3253
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 20 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 8K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-TSSOP
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 64Kbit
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Technology SRAM
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V