Casa / RF Shields / 24-CBSF-2.5X3.0
minImg
24-CBSF-2.5X3.0
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
24-CBSF-2.5X3.0
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
RF SHIELD 2.5" X 3" THROUGH HOLE
Guida per l'utente
Series 20-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)