24UL1015TPCGRA100
Remington Industries
Prodotto No:
24UL1015TPCGRA100
Descrizione:
#24 UL1015 600V TOPCOAT GRA 100'
Guida per l'utente
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.086" (2.18mm)