24UL1429STRRED1000
Remington Industries
Prodotto No:
24UL1429STRRED1000
Descrizione:
#24 UL1429 150V WIRE RED 1000'
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 150V
Jacket Color Red
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.044" (1.12mm)