Casa / RF Shields / 25-CBSF-4.25X4.25
minImg
25-CBSF-4.25X4.25
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
25-CBSF-4.25X4.25
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
RF SHIELD 4.25" X 4.25" T/H
Guida per l'utente
Series 20-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)