Casa / Fixed Inductors / 252012CDMCDDS-1R5MC
minImg
252012CDMCDDS-1R5MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
252012CDMCDDS-1R5MC
Pacchetto:
1008
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 3.6A 61 MOHM SMD
In magazzino : 838
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 61mOhm Max
Inductance 1.5 µH