Casa / Memory / 25LC080A-I/WF15K
minImg
25LC080A-I/WF15K
Microchip Technology
Prodotto No:
25LC080A-I/WF15K
Pacchetto:
Die
Descrizione:
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ DIE
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 10 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 1K x 8
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package Die
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 5ms
Memory Size 8Kbit
Package / Case Die
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V