Casa / Memory / 25LC320-I/P
minImg
25LC320-I/P
Microchip Technology
Prodotto No:
25LC320-I/P
Pacchetto:
8-PDIP
Descrizione:
IC EEPROM 32KBIT SPI 2MHZ 8DIP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Verified
Clock Frequency 2 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 4K x 8
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-PDIP
Memory Size 32Kbit
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V