Casa / Memory / 25LC320AX-E/ST
minImg
25LC320AX-E/ST
Microchip Technology
Prodotto No:
25LC320AX-E/ST
Pacchetto:
8-TSSOP
Descrizione:
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 10 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 4K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-TSSOP
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 5ms
Memory Size 32Kbit
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V