Casa / Memory / 25LC320XT-I/ST
minImg
25LC320XT-I/ST
Microchip Technology
Prodotto No:
25LC320XT-I/ST
Pacchetto:
8-TSSOP
Descrizione:
IC EEPROM 32KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 2 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 4K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-TSSOP
Memory Size 32Kbit
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V