Casa / Oscillators / 25QHTF21-9.575-PD
minImg
25QHTF21-9.575-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
25QHTF21-9.575-PD
Descrizione:
9.575 MHz XO 2.5V 2.0X1.6 MM PD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 25QHTF21
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 9.575 MHz