Casa / Oscillators / 25QHTF53-50.0033-PD
minImg
25QHTF53-50.0033-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
25QHTF53-50.0033-PD
Descrizione:
50.0033 MHz XO 2.5V 5.0X3.2MM PD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 50.0033 MHz