Casa / Oscillators / 25QHTF57-167.331-PD
minImg
25QHTF57-167.331-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
25QHTF57-167.331-PD
Descrizione:
167.331 MHz XO 2.5V 7.0X5.0MM PD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 29mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 25QHTF57
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 167.331 MHz