26UL1429STRYEL100
Remington Industries
Prodotto No:
26UL1429STRYEL100
Descrizione:
#26 UL1429 150V WIRE YEL 100'
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 150V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/34
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Yellow
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.039" (0.99mm)