Phoenix Contact
Prodotto No:
2867885
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF ANT 2.4GHZ GRID N FEM BRKT MT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | - |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 16.496" (419.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Parabolic Grid |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 19dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |