28PTFESTRYEL100
Remington Industries
Prodotto No:
28PTFESTRYEL100
Descrizione:
HOOK-UP STRND 28AWG YELLOW 100'
In magazzino : 43
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings -
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/36
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Yellow
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.035" (0.89mm)