2920L330/24MR-A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
2920L330/24MR-A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
PTC RESET FUSE 24V 3.3A 2920
In magazzino : 3616
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 3.3 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Current - Max 40 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 55 mOhms
Series POLY-FUSE®, 2920L
Type Polymeric
Package / Case 2920 (7351 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 15 mOhms
Mfr Littelfuse Inc.
Current - Trip (It) 5.5 A