293D106X9010C2TE3
Vishay Sprague
Prodotto No:
293D106X9010C2TE3
Descrizione:
CAP TANT 10UF 10% 10V 2312
In magazzino : 3105
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF