298D227X0004P2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
298D227X0004P2T
Descrizione:
CAP TANT 220UF 20% 4V 0805
In magazzino : 18973
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code P
Height - Seated (Max) 0.047" (1.19mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.094" L x 0.057" W (2.40mm x 1.45mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3Ohm
Series MICROTAN®, 298D
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF