2DM1DF250
TPC Wire & Cable
Prodotto No:
2DM1DF250
Produttore:
TPC Wire & Cable
Descrizione:
CONN QC RCPT 22-16 AWG .250
In magazzino : 6076
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Non-Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color -
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female and Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge -
Series -
Length - Overall 0.830" (21.08mm)