3-23T-BD-10
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
3-23T-BD-10
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
0.03 X 0.23 BD 10.0--3-23T-BD-10
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 10.000" (254.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating Unplated
Height 0.030" (0.76mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.230" (5.84mm)