3/4NYBLA20
Remington Industries
Prodotto No:
3/4NYBLA20
Descrizione:
3/4" SPLIT LOOM, BLA PA6, 20'
In magazzino : 50
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Diameter - Inside 0.933" (23.70mm)
Color Black
Material Polyamide (PA6), Nylon 6
Material Flammability Rating FMVSS 302
Product Status Active
Diameter - Outside 0.762" (19.35mm)
Type Attributes Convoluted, Corrugated
Series -
Type Wire Loom, Protective Hose
Length 20.00' (6.10m)
Mfr Remington Industries
Features Chemical Resistant, Impact Resistant
Wall Thickness 0.007" ~ 0.020" (0.18mm ~ 0.51mm)