3006-A-080-B-16
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
3006-A-080-B-16
Descrizione:
ROUND SWAGE STANDOFFELECTRO TINR
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.063" (1.60mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.125" (3.18mm) 1/8"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.575" (14.61mm)
Between Board Height 0.500" (12.70mm) 1/2"