3080T-D-1032-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
3080T-D-1032-SS
Descrizione:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.571" (14.50mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)