30KP170CA
Solid State Inc.
Prodotto No:
30KP170CA
Produttore:
Solid State Inc.
Pacchetto:
DO-204AP
Descrizione:
30KW TVS BIDIRECTIONAL
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-204AP
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case DO-204AP, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 170V