30KP33CA-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
30KP33CA-TP
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
TVS DIODE 33VWM 58.5VC R6
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 36.9V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.5V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V