30KPA102-B
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA102-B
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
P600
Descrizione:
TVS DIODE 102VWM 173.88VC P600
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 183A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 107.64V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package P600
Series 30KPA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 173.88V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 102V